Nejnovější recenze ze sekce Hlavice řadící páky

LAMPA Fantom

8Ball-Shifter

Ověřený zákazník Reviloshop Ověřený zákazník

Přidáno: 4. února 2012

Zakoupeno v Reviloshop

• perfektně padne do ruky
  • v zimě studí

Za tu cenu si myslím, že to byl dobrý nákup.

JOM CAL Grip

Přidáno: 13. listopadu 2011

Zakoupeno v Autoboxy.com

• snadná montáž
  • je pěkný
  • škoda že matka na páku je z plastu

příde to domů,montáž je jednoduchá,dobrá cena s ostatníma obchody,rozzáří černý interier vozu pokud ho máte v červené barvě,pěkný do ruky

ERGO kožená

ERGO kožená

Ověřený zákazník automegashop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. července 2011

Zakoupeno v automegashop.cz

• Pěkný vzhled a barvou se mi hodí k laku auta

Jsem spokojena.

Přidáno: 8. srpna 2010

• Nevím kdo odpovídá v sekci "poradna", jestli uživatelé nebo prodejce, ale mě za týden nikdo neodepsal.

Takže si hledám jiný E-shop, který komunikuje!

Přidáno: 3. března 2010

• překrásná a kvalitní práce
  • pohodlná do každé ruky
  • relativně levné
  • možnost montáže do většiny vozů
  • několik barevných vyriant v nabídce
  • někdy nemusí být univerzální provedení nejlepší možné řešení.

Hlavice řadící páky pěkně sedne do ruky, výhodou je několik barevných variant ze kterých si vybere každý. Doporučuju všem kteří si chtějí vyšperkovat svého plechového miláčka. Při výběru se řiďte jen vlastním okem, to co mu padne berte a rozhodně neprohloupíte.

Alpin chrom, carbon

Alpin chrom, carbon

Přidáno: 3. března 2010

• luxusně vypadající doplněk interiéru vozu
  • příznivá cena za velkou kvalitu
  • snadná montáž i pro naprostého laika
  • nic špatného jsem nenašel

Interiér Vašeho vozu ožije díky tomuto malému doplňku. Doporučuji všem, kteří hodlají znevšednit svého pelchového miláčka. Za rozumnou cenu dostanete kvalitu na 100% Při výběru netřeba dbát zvýšené opatrnosti snad jen ověřit dolní závit aby seděl rozměrem do Vašeho vozu

Alpin kožená

Alpin kožená

Přidáno: 3. března 2010

• luxusní hlavice která zaujme i naprostého laika
  • stoprocentní kvalita provedení
  • snadná výměna
  • za kvalitu zaplatíte poměrně malou finanční částku
  • dlouho odolává opotřebení
  • vůz díky této hlavici působí v interiéru dravě
  • bral bych i jiné barevné provedení

Novou hlavici řadící páky jsem zakoupil kvůli opotřebení té stávající a nákupem této jsem rozhodně neprohloupil. Auto vypadá vevnitř mnohem zajímavěji, a řadící páky si všimne i naprostý automobilový analfabet. Pokud budete hlavici kupovat, rozhodně zkontrolujte rozměr pro montáž, abyste pořídili tu správnou. Cena v tomto případě není rozhodující, i levná hlavice vám splní účel. Každopádně ty dražší působí více luxusně. Doporučuji namontovat do všech vozů, ať už je to škodovka nebo třeba bavorák. Snad jen na závěr lepší je koupit hlavici v obchodě, kde si ji můžete osahat, a zjistit tak, jestli vám padne do ruky. I sebekrásnější totiž někdy do ruky nesedne.

Přidáno: 23. února 2010

• Tato řadící páka má krásný vzhled.také páka je kvalitní a navíc pohldná a výborně příjemná

super

Alpin aluminium

Alpin aluminium

Přidáno: 20. února 2010

• krásná kombinace chromu a karbonu

krásně se bude vyjímat v mé corse

Přidáno: 27. ledna 2010

• Pěkný doplněk
  • Lehká instalace
  • Téměř do každého auta
  • Pěkný zhled
  • Materiály

Tuto hlavici řad. páky mám ve svém autě a vypadá velmi hezky. Jedná se o ty levnější, ale jsem s ní spokojen. Na řadící páku nejdříve nasadíte odšroubovaný spodní kroužek, poté nasadite hlavici a pomocí imbusu utáhnete malé šroubečky. Poté kroužek zašroubujete k páce a je hotovo. Měl jsem hotovo zhruba za 5minut. Je vyrobena z kvalitních materiálů a mohu velmi doporučit. Dávám 100%

RPS 6LED

RPS 6LED

Přidáno: 12. ledna 2010

• Osvětlení
  • Snadná montáž
  • Použití pro víceroznaček aut
  • Příjemný materiál

Tato vzhledově pěkná hlavice řídící páky je podsvětlená 6ti LED diodami s dlouhou životností a malým odběrem energie. Montáž zvládne každý zručnější člověk. Je možno použíti pro vícerodruhů značek automobilů , a její cena je též přijatelná.

Andreeejka Andreeejka

Přidáno: 26. února 2009

Je to určitě úžasná ozdoba, ale hodí se více jako dekorace které se nebudete dotýkat. Slunce dokáže tuto hlavici řadící páky nažhavit a vy budete mít vypálené dekorativní šupinky na své dlani. Ale myslím, že někdo rád přehlédne tuto malou tech. překážku a vyzdobí svůj interiér tímto stříbrným plazem.

Momo Nero "S" / pro vozidla s pojistkou zpátečky

Momo Nero "S" / pro vozidla s pojistkou zpátečky

Přidáno: 20. února 2009

• Super tvar,
  • perfektní barva,
  • superní desing,
  • superně se to hodí do dodge viper,
  • super cena.
  • pro vozidla s pojistkou zpátečky

Já sám mám tuhle hlvici na řadící páku a samozdřejmě ji doporučuji a to proto, že se tím dobře balí holky a vůbec je to superní hlavice na řadící páku!!! -Perfektně se hodí do Dodge Viperu...

Přidáno: 18. června 2008

• mohu doporučit,mě se líbí.
  • může bejt více pestrá

ten to výrobek může bejt příjemný na dotek a do ruky.dizain je velmi pěkný,jak vzhledově ,tak tvarově.ten kdo to vymyslel má dobrou fantaziji.cena je dostupná.

Zobrazuji 201 - 216 ze 216 recenzí 1...7 8 9 10 [ 11 ]